Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë

Picture of ina-online
ina-online

23/06/2024

Zvicra dhe Gjermania ndeshen në takimin e fundit të Grupit A, për të mbyllur fazën në grupe.

Ekipit të Murat Yakin i mjafton vetëm një barazim për të kaluar më tej si vend i dytë, por shanset për t’u kualifikuar janë të mëdha edhe nëse mposhtet në këtë takim, si vend i dytë ose si një nga katër vendet e treta më të mira.

Nga ana tjetër, “Panzerat” janë të kualifikuar për më tej, teksa i duhet vetëm një barazim për të siguruar vendin e parë. Gjithsesi Nagelsmann ka habitur me zgjedhjet e tij, duke mos bërë asnjë rotacion.

TË FUNDIT
6 orë
CNN zbulon prapaskenat, ja kur e mori Joe Biden vendimin përfundimtar për t’u tërhequr nga gara për President
10 orë
Presidenti Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale
15 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
16 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
16 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

ME TE LEXUARA

19 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
19 orë
Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara
16 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
16 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
15 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
10 orë
Presidenti Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale
1 ditë
Vrasje e trefishtë në Memaliaj në Shqipëri

LEXO MË SHUMË

Biden

CNN zbulon prapaskenat, ja kur e mori Joe Biden vendimin përfundimtar për t’u tërhequr nga gara për President

Biden

Presidenti Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

Kamala Harris 2

Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara

kufi tabanoc

LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona

policia

MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

INFO

NA NDIQ