Berisha i nxjerr FOTON: Kushëriri i drejtorit të policisë po blen vota në Spitallë të Durrësit

INA
INA

13 Maj, 2023

Lideri historik i demokratëve Sali Berisha, denoncoi përmes rrjeteve sociale një rast të blerjes së votave.

Sipas Berishës, kushëriri i drejtorit të policisë po blen vota në Spitallë të Durrësit.

Turqia gati për zgjedhje të dielën, Erdogan i bindur se do të fitojë
“Denoncohet blerësi i votave në Spitallë, Durrës. Ai është Fetah Mataj kushëri i drejtorit të policisë së Durrësit!” shkruan Berisha.

Durrësi është një nga vatrat më të nxehta të blerjes së votave nga makineria elektorale shtetërore.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

cigare-750x430

Shqipëria, e fundit në rajon për kultivimin e duhanit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

IMG_1832

Shqiptarja 46-vjeçare bën namin, vjedh 3 milionë euro

Rama-kurti

E ‘goditi’ Kurtin në një intervistë në BBC, profesori ‘zbulon’ qëllimin e Ramës: Po maskohet, kështu po e mbështet Vuçiqin!

auto_-800-0-647aeb42ec04c1685778209

Shpërthen në flakë makina para Bashkisë së Durrësit, zbardhen dyshimet e para

Policia-shqiptare

Tentoi të trafikonte lëndë narkotike në Shqipëri, arrestohet 33-vjeçari

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

Saimir_Tahiri

Lirohet nga burgu Saimir Tahiri

INFO

NA NDIQ