VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden

Presidenti Joe Biden u pengua në një thes rëre dhe u rrëzua teksa përfundonte dhënien e diplomave në fillimin e Akademisë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

Presidenti kinez Xi Jinping thirri një takim urgjent me zyrtarët më të lartë të sigurisë së vendit dhe u kërkoi...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken tha të martën se “ka ardhur koha” që Turqia të heqë dorë nga kundërshtimet...
Lajme të ngjajshme Lajme

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

Udhëheqësi afatgjatë i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, do të përballet me kandidatin e opozitës, Kemal Kilicdaroglu në balotazhin e zgjedhjeve...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

Në mesin e njerëzve më të pasur në botë nën moshën 35-vjeçare është edhe një shqiptare. Ka qenë “Sunday times”...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

Kancelari gjerman Olaf Scholz tha se preferon Joe Biden si president të SHBA-së sesa paraardhësin e tij, Donald Trump dhe...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

Në brigjet e Detit të Zi ndodhet një ndërtesë, më saktë një pallat mbi 16750 metra katrorë. Nga ajri, mund...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

Burokrati anti-korrupsion, Kemal Kilicdaroglu, shpreson të fitojë zgjedhjet kundër Erdoganit në raundin e dytë që do zhvillohet më 28 maj....
Lajme të ngjajshme Aktuale

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

urqia me gjasa të mëdha po shkon drejtë balotazhit, pasi asnjëri prej dy kandidatëve nuk arriti të fitojë mbi 50...
Lajme të ngjajshme Bota

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

Me pothuajse gjysmën (47.5%) të votave të numëruara, hendeku midis dy kandidatëve kryesorë presidencialë po ngushtohet, sipas agjencisë shtetërore të...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

ME TE LEXUARA

4 orë
VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden
4 orë
Rusia sulmon Kievin me raketa
12 orë
Shërbimi rus i Sigurisë: Mijëra diplomatëve u janë hakuar telefonat
13 orë
Trump u regjistrua duke pranuar se kishte mbajtur dokumente të klasifikuara për Iranin
13 orë
Lufta në Ukrainë: Të tjerë të vrarë në sulmin me raketa gjatë natës në Kiev

TË FUNDIT

4 orë
VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden
4 orë
Rusia sulmon Kievin me raketa
12 orë
Shërbimi rus i Sigurisë: Mijëra diplomatëve u janë hakuar telefonat
13 orë
Trump u regjistrua duke pranuar se kishte mbajtur dokumente të klasifikuara për Iranin
13 orë
Lufta në Ukrainë: Të tjerë të vrarë në sulmin me raketa gjatë natës në Kiev