Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

Këngëtari dhe reperi Bardhi pritet që të bëhet së shpejti baba i një fëmijë Këngëtari pritet të jetë baba i...
Lajme të ngjajshme Showbiz

3000 punonjës pa paga, protestë para Ministrisë së Kulturës

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

Showbiz

film

No data was found

Teatër

No data was found

TE FUNDIT

22 min
“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?
6 orë
Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj
7 orë
Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…
8 orë
Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!
8 orë
Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë
8 orë
Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”
8 orë
Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës
No data was found

ME TE LEXUARA

22 min
“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?
6 orë
Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj
7 orë
Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…
8 orë
Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!
8 orë
Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë