LAJME

Çun Lajçi
No data was found
Mauricio Pochettino është zyrtarisht trajner i ri i Chelseat. Këtë lajm e ka bërë vetë të ditur klubi anglez, ku...
Lajme të ngjajshme Lajme

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Ish-banorja e Big Brother, Keisi Medini ka rrëfyer si kurrë më parë marrëdhënien e saj me nënën e saj dhe...
Lajme të ngjajshme Showbiz

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

1 ore
5/5
1 ore
5/5
1 ore
5/5
1 ore
5/5
Një grua me shtetësi kosovare, të premten është vrarë në Vevey. Si i dyshuar është arrestuar partneri i viktimës Trupi...
Lajme të ngjajshme Aktuale

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

Korridori 8 në tunelet mediatike me narrativ etnocentrik

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

MARKET

Së shpejti...

INA TV