Tetovari diplomon në Columbian University në New York me bursë universitare!

Altrim A. Mamuti, i lindur në Tetovë, ka përfunduar studimet në shkencat biologjike (Biological Sciences) në Columbia University in the...
Lajme të ngjajshme Ars-Kult

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

Nga Keze Kozeta Zylo Në muajin e trëndafilave në maj, z. Eddie Veseli bashkë me familjen e tij hapën restorantin...
Lajme të ngjajshme Diaspora

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

Në qershor mbahen zgjedhjet për Parlamentin Europian dhe një sipërmarrës shqiptar kandidon për eurodeputet në Itali e ai është Muharrem...
Lajme të ngjajshme Diaspora

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

Sot në Romë, Muharrem Salihu, kandidat për eurodeputet në Parlamentin Evropian, ishte së bashku me mikeshën e tij Emma Bonino...
Lajme të ngjajshme Diaspora

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

Personi që shihni në foto është Agustin Kaza 44-vjeç, të cilit iu bë atentat disa ditë më parë në Belgjikë,...
Lajme të ngjajshme Diaspora

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

619-vjetori i përkujtimit të lindjes së Skënderbeut është festuar me përurimin e disa monumenteve të reja në disa qytete të...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

Veprimtari kërçovar i çështjes kombëtare dhe anëtar i Ligës Qytetare Shqiptaro-Amerikane, Nazim Alimi theksoi për INA se shqiptarët për hir...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

Enver Kolina është një biznesmen i suksesshëm në SHBA. Ai jeton prej vitesh në Dallas, por sot zotëron një sërë...
Lajme të ngjajshme Diaspora

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

Veprimtari dhe biznesmeni i njohur dibran, Ibrahim Kolari në një bisedë për INA thotë se Dibra dhe dibranët kësaj radhe...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

Veprimtari dhe afaristi i njohur medvegjas, Muharrem Salihu do të jetë kandidat për eurodeputet në zgjedhjet e ardhshme evropiane, përcjell...
Lajme të ngjajshme Diaspora

Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje

Qeveria e re VMRO dhe VLEN, një miliardë euro për komunat

SHBA: Aksioni policor në veri, i pakoordinuar dhe përshkallëzon tensionet

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kapet kosovari në Zvicër me pasaportë kroate false, punoi si murator

TË FUNDIT

1 ditë
Kapet kosovari në Zvicër me pasaportë kroate false, punoi si murator
2 ditë
Padova mbështet fuqishëm Muharrem Salihun për Eurodeputet
2 ditë
Fondacioni UBT Jim Xhema shpall thirrje të hapur për bursa për talentët e rinj shqiptarë
2 ditë
Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë
3 ditë
LeCanton27: Tenisti serb Gjokoviq i njohur për skandale do luajë në Gjenevë. A do të fyejë 300.000 shqiptarë në Zvicër me provokimet e tija tashmë tradicionale, shovensite dhe raciste