Si po ngjall presidenti i Serbisë ndjenja kundër Perëndimit, Maqedonia mos t’i hyjë qorrsokakut!

Nga Michael Martens Pas votimit të humbur në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara për të vendosur një ditë...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Nëse shqiptarët merren vesh se do të dalin nga gara etnike, siç bëri BDI-ja në këto zgjedhje, do të duhet...
Lajme të ngjajshme Opinione

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Sunaj Rahimi Ka të ngjarë që infeksioni politik i disa mediave shqiptare (sidomos në Kosovë e Shqipëri), kohëve të fundit...
Lajme të ngjajshme Opinione

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Nga Ali Mehmeti Pasi u shpallën rezultatet e zgjedhjeve në Maqedoninë V., Ali Ahmeti, kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrime...
Lajme të ngjajshme Opinione

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Andi Bushati Kori i dakorduar i kundërshtarëve të Albin Kurtit mes Tiranës dhe Prishtinës është riaktivizuar sërish, duke marrë këtë...
Lajme të ngjajshme Opinione

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Sadri Ramabaja Edi Rama me sjelljet e tij delirante në Kotor përbuzi dinjitetin kombëtar, jo vetëm atë të km të...
Lajme të ngjajshme Opinione

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Edhe sikur të ishte rrugaç, e jo më Kryeministër i mëmëdheut, do çohej në këmbë që t’ia shtrinte dorën qoftë...
Lajme të ngjajshme Opinione

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Nexhat Bexheti Koha e turbullt në të cilën jetojmë është plot me procese të turbullta. Prania e faktorit ekonomik në...
Lajme të ngjajshme Opinione

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Adnan Azizi Ata kishin vjedhur në shtëpinë e vet kur i patën zgjedhjet brendapartiake gjatë përzgjedhjes së kryetarëve të degëve....
Lajme të ngjajshme Maqedoni

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Spartak Ngjela Edi Rama sot në Athinë, deri para tri orësh, foli si kryeministri i një vendi të madh. Ai...
Lajme të ngjajshme Opinione

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mjaft më vrasjeve mes të rinjve shqiptarë, në politikë duhet bërë ndryshimi, ja VLEN

TË FUNDIT

1 ditë
Mjaft më vrasjeve mes të rinjve shqiptarë, në politikë duhet bërë ndryshimi, ja VLEN
2 ditë
Çfarë fshihet pas sinjalizimit të Putin për armëpushim?
3 ditë
Si po ngjall presidenti i Serbisë ndjenja kundër Perëndimit, Maqedonia mos t'i hyjë qorrsokakut!
3 ditë
DW: A është Gjermania e përgatitur për pandeminë e ardhshme?
1 javë
Legjitimiteti dhe pushteti