Impresum

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/03/2023

Kush jemi ne

Agjencia e lajmeve INA – Iliria News Agency është agjencia e parë e lajmeve në gjuhën shqipe në Maqedoni, e themeluar në
shtator të 2006.

Ajo është pjesë e kompanisë mediale botuese Medi@rs DOOEL, e regjistruar në Maqedoni.

INA – Iliria News Agency gëzon statusin e një mediumi të lirë e të pavarur, që ofron shërbimin e përditshëm të lajmeve
(7 ditë në javë).

© 2019 Ina-online Të gjitha të drejtat e rezervuara.

INA – Iliria News Agency

Kompania mediale: Medi@rs DOOEL

Adresa: Bulevard: Krste Misirkov, Lamela C, kat 8, QTQ “Mavrovasja”
1000, Shkup, Maqedoni
zyrë: +389 2 321 30 86
email:[email protected]

Redaktor Përgjegjës:

Naser Pajaziti

Redaksia:

Muhamer Pajaziti

Beqir Sina

Dashnim Hebibi

Fërgim Demiri

Besim Ymeri

Gëzim Islami

Edmond Memeti

Redaktor Teknik:

Emrullah Rexhepi

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Meliza Haradinaj

Ish-ministrja e Kosovës: Roli i Shqipërisë nuk ka qenë dobiprurës këto kohë për ne

Bujar Osmani

Bujar Osmani ‘thumbon’ Albin Kurtin: Kush prish marrëdhëniet me SHBA-të, i bën dëmin më të madh shqiptarëve

Presheva lugine

Kërkohet hapja e degës së gjuhës shqipe në Preshevë, dorëzohet shkresa në Universitetin e Beogradit

merko ramiz

Akuzë për Merkon i cili bleu “Audi” luksoze 67.000 euro derisa Komuna e Strugës e kishte llogarinë e bllokuar

egla

‘Dua edhe unë një burrë’! Egla bën deklaratën e papritur

KRESHNIK-SPAHIU

Spahiu: Është koha që Shqipëria dhe Kosova të armatosen fuqishëm ushtarakisht

Albi Nako

“Këta 5 banorë kanë bërë marrëveshje…”, Albi Nako zbardh prapaskena nga BBV3

punetor ndertimi

Maqedonia e Veriut ka 9 518 vende të lira të punës

naser zyberi

Ziberi: MPB të punojë me më shumë efikasitet në nxjerrjen e dokumenteve personale

INFO

NA NDIQ