Bora Zemani flet për Heidin, ja çfarë mendimi ka ajo për “kunatën”

Picture of INA
INA

27/04/2024

I ftuar në emisionin e “Cherry on Top” nga Bora Zemani, ishte Ermal Mamaqi. Gjatë puntatës së djeshme u komentua një prej banoreve të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri…

I ftuar në emisionin e “Cherry on Top” nga Bora Zemani, ishte Ermal Mamaqi.

Gjatë puntatës së djeshme u komentua një prej banoreve të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri ‘BBV3’. Bëhet fjalë për Heidin ku Ermal Mamaqi u shpreh se bën tifo për Heidin, sepse sipas tij është një vajzë simpatike me dialekt të bukur.

Por çfarë mendimi ka Bora për “kunatën” e saj?

Dhe pse nuk e kemi parë të flasë asnjëherë për Heidin, mbrëmjen e djeshme Bora u shpreh: “Simpatike, yll është ajo, s’kemi çfarë i themi”.

Rikujtojmë që Bora nga një sfidë e caktuar nga ‘Vëllai i Madh’ mundi të hynte vetëm njëherë në shtëpinë e ‘BBV3’ teksa aty e ka parë nga afër Heidin.

TË FUNDIT
1 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
18 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
20 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
21 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
21 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
20 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
18 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
1 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

LEXO MË SHUMË

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

INFO

NA NDIQ