De Niro bëhet baba për herë të shtatë në moshën 79 vjeçare

INA
INA

10 Maj, 2023

Robert De Niro njoftoi këtë javë se ai së fundmi ka mirëpritur në jetë një fëmijë.

Aktori i “Godfather” u pyet nga një gazetar se si ishte të jesh baba i gjashtë fëmijëve.

Pikërisht atëherë ai tha se nuk kishte gjashtë, por shtatë fëmijë, më pas tha se së fundmi mirëpriti një fëmijë të ri në jetën e tij. Ai nuk ndau emrin e foshnjës apo gjininë.

“Sapo linda një fëmijë”, tha ai.

Aktori 79-vjeçar, fitues i çmimit Oscar, nuk e zbuloi identitetin e nënës së foshnjës, por për herë të fundit ai ishte i lidhur me instruktoren e arteve marciale Tiffany Chen. Ata u fotografuan të kapur për dore në korrik të vitit 2022, shkruan DailyMail.

Intervista u zhvillua këtë javë kur ai po promovonte filmin e tij të ri “About My Father”.

Roberti ka dy fëmijë: Drena, 51 vjeç dhe Raphael, 46 vjeç me ish-bashkëshorten e tij Diahnne Abbott dhe dy fëmijë të tjerë me Grace: Elliot, 25, dhe Helen, 11.

Ai është baba i binjakëve Aaron dhe Julian, 27 vjeç, me ish të dashurën, Toukie Smith.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ