Debati mes Romeos dhe Arbër Hajdarit, reagon Donaldi

Picture of INA
INA

28/04/2024

Sjellja e ftohtë e Romeos kur Vëllai i Madh i bëri dhuratë qëndrimin në një suitë së bashku me Heidin ka sjellë debate të forta në spektaklin e djeshëm.

Arbëri ka dhënë mendimin e tij, ku shprehet se Romeo nuk ka ndjenja ndaj Heidit dhe se bën çdo gjë për lojën dhe se “është shumë i vogël në mendime”

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Donaldit, i cili përmes një Instastory ai i del në mbështetje Romeos, ku i kërkon të ketë durim dhe se ai nuk është as rrugaç dhe aq i vogël.

“Durim shpirti se nuk je as i vogel as rrugac. Vendosja e “si” perpara nuk besoj se i jep te drejten Romeos ti thot te tjerve “si” idiot ose “si” debil ose si… Romeo eshte nje djale qe ka se cfare humbet ne ate program dhe opinione te tilla apo qe ngelen ne memorie nuk duhen lejuar. Te pakten per nje djal qe nuk ka ofenduar asnje. Nuk meret parasysh as presioni as mungesa e informacionit por flitet ne kushte te barabarata. Po me pelqeni shume sot. E kam thene brumi i byrekut eshte ky djalë!”, shkruan Donaldi.

TË FUNDIT
4 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
13 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

16 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
13 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
4 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
1 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
1 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
1 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ