Erjolën e hedhin në mes të natës në pishinë, i ekspozon pjesët intime

Picture of INA
INA

02/05/2024

Në ambientet e Big Brother VIP Albania 3, mbrëmja ka qenë plot me momente të këndshme dhe argëtuese.

Banorët e vrullshëm, që shijonin ajrin e freskët në oborr, janë befasuar nga Vëllai i Madh, i cili u ka dhuruar muzikë dhe ka nxitur nisjen e një feste.

Gjatë këtyre çasteve të kërcimit të përgjithshëm, Graciano Tagani, Meriton Mjekiqi dhe Shkëlqim Bega vendosën të sfidojnë kushtet meteorologjike duke u zhytur në pishinë dhe duke e bërë shiun pjesë e lojës së tyre.

Ndërsa ata qeshnin dhe shfrytëzonin çdo moment, Graciano mori një hap më tej duke iu afruar vajzave. Ai, në një shpërthim loje, e kapi Françeskën dhe e hodhi pa hezitim në pishinë.

Ndërsa Shkëlqimi, në një veprim të ngjashëm, zgjodhi Erjola Doçin si “viktimën” e tij e radhës për ta gjuajtur në ujin e pishinës.

Pavarësisht kundërshtimeve të Erjolës, e cila i bërtiti “jo” për të mos e bërë atë gjest, banori nuk e ndaloi veprimin duke e marrë atë në krah me zor derisa e hodhi në pishinë.

Ky veprim ka shkaktuar pakënaqësi te moderatorja e njohur, veçanërisht kur, gjatë tërheqjes së saj drejt ujit, u ekspozuan pjesë private, një gjë e cila e ka bërë situatën disi më pak të këndshme.

TË FUNDIT
2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
8 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

8 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
18 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
18 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
16 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
15 orë
Pesë finalistët e BBVA3

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ