Fifin vetëm po e zbukuron shtatzënia

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/01/2023

Këngëtarja e mirënjohur, Fifi, tani është në pritje të ëmbël.

Artistja po bëhet nënë për herë të parë nga biznesmeni, Adis Patushi, me të cilin janë në lidhje prej një viti.

Fifi po vazhdon të jetë aktive me koncerte dhe duket se po i shijon netët duke kënduar me bebin në barkë.

Nga imazhet e fundit në Instagram duket se shtatzënia vetëm e ka zbukuar artisten në pamje.

Ndërkohë, çifti ende nuk kanë zbuluar gjininë e foshnjës duke lënë pikëpyetje tek publik.

Ndryshe, Adisi është baba I një djali, Troi, nga martesa e tij e parë me modelen, Adrola Dushi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

heidi

Video/ Heidi shkrihet së qeshuri me mesazhin e fansit

INFO

NA NDIQ