ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Picture of INA
INA

15/04/2024

Egla është padyshim një prej konkurrenteve më të forta të Big Brother Vip 3. Ajo është vënë në qendër të vëmendjes madje edhe u targetua për faktin se nuk ka fëmijë.

Megjithatë vetëm pak ditë më parë Egla i surprizoi të gjithë kur tha se ka një dashuri jashtë shtëpisë së Big Brotherit.

Sakaq, gazetarja Rudina Demneri ka zbuluar detaje lidhur me jetën personale të Eglës, e cila me fanatizëm e ka ruajtur.

“Ajo figuron që është e martuar në Shqipëri, di që ka patur lidhje me një italian, dhe janë ndarë, ajo gëzon gjysmën e pasurisë së dyqanit. Por për këtë shqiptarin…duhet të na kishte kontaktuar më përpara. Por nga ajo që unë di në vija të përgjithshme, është që Egla ka patur një lidhje të gjatë me një person të huaj, kanë bashkëjetuar shumë vite bashkë dhe gëzon gjysmën e biznesit. Për këtë shqiptarin ndoshta e ka krijuar tani. Ajo shumë mirë e bën që ruan jetën private”, tha Paloma në emisionin “Breaking” në Top News.

Gazetarja, megjithatë, nuk ngurroi të kritikojë sjelljen e Eglës brenda shtëpisë, madje duke ironizuar se si mund të jetë aq “egërsirë” teksa jashtë shtëpisë ka “dashurinë”.

Pjesë nga intervista:

Fiori Dardha: Egla na ka befasuar

Paloma: Me burrat e saj?!

Fiori: Me burrat? Një na ka treguar

Paloma: Kur Egla flet për dashurinë jashtë, ajo është mishërimi i fjalëve që e tejkalojnë masën. Me një dashuri jashtë nuk do ishte bërë kaq egërsirë.

Fiori: Është lojë nervash ai format

Paloma: Po flas për degradime, ofendime. Në primen e fundit më la shumë për të dëshiruar.

TË FUNDIT
15 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
16 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

ME TE LEXUARA

21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
16 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
15 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

LEXO MË SHUMË

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

INFO

NA NDIQ