Jetmiri pas daljes nga BBV kërcënon produksionin: A di sa lajme do të bëjmë?

Picture of INA
INA

22/04/2024

etmir Sala, banori i njohur i shtëpisë së Big Brother VIP Albania, ka vendosur të ndërpresë aventurën e tij, duke dalë nga shtëpia me vendim personal.

Sipas tij, marrëdhëniet e tij me banorët e tjerë, ishte një nga arsyet kryesore të vendimit për të lënë spektaklin.

Pas largimit të tij, Jetmiri nuk ka humbur kohë dhe ka bërë një dalje publike përmes një video live në rrjetet sociale.

Gjatë kësaj transmetimi, ai ka ndarë me ndjekësit e tij një sërë mendimesh dhe emocionesh, duke reflektuar mbi kohën e kaluar brenda mureve të Big Brother VIP Albania.

“A di sa lajme do të bëjmë, nuk e keni idenë, çka më kanë parë sytë edhe çka behët edhe si e tregojnë edhe si i dallaverosin njerëzit, e si e shesin sapunin për djathë kemi për të diskutuar shumë,” deklaroi Sala, duke hapur një dritare intriguese mbi atë që mund të ketë ndodhur pas kamerave.

Komentet e Jetmirit duket se parashikojnë një lloj kërcënimi ndaj produksionit, duke sugjeruar se ai mund të zbulojë sekrete dhe të vërteta që deri më tani kanë qenë të fshehura nga publiku.

TË FUNDIT
8 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
11 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
14 orë
Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë
17 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
19 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

ME TE LEXUARA

19 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
17 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
14 orë
Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë
11 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
8 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

ronaldo-sharka

“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në “BBV3

Screenshot_20240523-132104~2

Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë

egla

Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës

ilnisa meritoni

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

auto_10101001716401875

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

KSHZ

KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

INFO

NA NDIQ