Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

Picture of INA
INA

15/04/2024

Kiara ka provuar të këndoj dhe nuk duket aq keq. Luizi e ka përshëndetur, duke thënë se pas lindjes së vajzës do t’a krijojnë grupin ABBA. (INA)

Shiko videon:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3346292470129500870?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MWIwY29pejVpdjV3cA==

TË FUNDIT
7 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
9 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
9 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
10 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
11 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

20 orë
Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)
11 orë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?
11 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj
10 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
1 ditë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
9 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ