Kiara Tito publikon foton e parë pas lindjes (Foto)

Picture of INA
INA

02/05/2024

Kiara dhe Luizi janë bërë prindër të një vajze për herë të parë.

Lajmin e bukur ajo e ka ndarë në mediat sociale ku ka treguar se vogla tyre quhet Luna Mari Ejlli.

Pak minuta më parë moderatorja ka ndarë një foto teksa shihet në dhomën e spitalit ku është shprehur “Mos u shqetësoni mama, bëhet më mirë”.

TË FUNDIT
4 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
9 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
11 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
11 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
13 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

4 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
2 ditë
Pasi zbulohet misioni i saj, Elsa Lila mbyll zyrtarisht rrugëtimin në Ferma VIP
1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
1 ditë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
1 ditë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
22 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ