Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

Picture of INA
INA

15/04/2024

Luizi dhe Kiara do të jenë edhe më afër publikut, pasi çifti ka njoftuar se do të jenë aktiv edhe në YouTube, ku do të publikojnë “vlog”, video nga përditshmëria e tyre.

Në bazë të komenteve, duket se publiku e ka mirëpritur këtë vendim, pasi nuk mungojnë pyetjet e shumta.

Se kur do të publikohet videoja nga çifti, kjo na mbetët për të parë ditëve në vijim.

 

TË FUNDIT
7 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
9 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
15 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
18 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
1 ditë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

ME TE LEXUARA

18 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
15 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
9 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
7 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

ronaldo-sharka

“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në “BBV3

egla

Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës

ilnisa meritoni

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

auto_10101001716401875

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

INFO

NA NDIQ