Meta, takim me gratë në Tiranë: Ndryshimi do të vijë pas tre javësh

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

24/04/2023

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, postoi disa foto dhe një mesazh nga takimi me gratë dhe vajzat në Njësinë 9 në Tiranë.

“Si sot tre javë, Ndryshimi do të ndodhë.

Këtë betejë për Ndryshim në radhë të parë do ta bëjnë të mundur nënat, gratë dhe vajzat e Tiranës dhe të gjithë Shqipërisë.Këtë besim ndamë në takimin e djeshëm me gratë dhe nënat e Njësisë nr. 9 të Tiranës.Bashkë Fitojmë!” shkruan Meta.

TË FUNDIT
2 orë
BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare
10 orë
Kompanitë e sigurimit në Shqipëri ja sa miliona euro fituan gjatë 2023
11 orë
Jugu i Shqipërisë shtrenjtohet si kurrë më parë, akomodimi shkon deri në 600 euro në natë
12 orë
Humbi jetën një 61-vjeçar në plazhin e Velipojës
12 orë
Fredi Beleri del nga burgu për t’u betuar si eurodeputet në Strasburg. Flet për mediat greke

ME TE LEXUARA

13 orë
Temperaturat kapin ekstremin 42 gracë C, parashikimi i motit për këtë javë
12 orë
Fredi Beleri del nga burgu për t’u betuar si eurodeputet në Strasburg. Flet për mediat greke
12 orë
Humbi jetën një 61-vjeçar në plazhin e Velipojës
11 orë
Jugu i Shqipërisë shtrenjtohet si kurrë më parë, akomodimi shkon deri në 600 euro në natë
10 orë
Kompanitë e sigurimit në Shqipëri ja sa miliona euro fituan gjatë 2023
2 orë
BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare

LEXO MË SHUMË

ushtria shqiptare

BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare

kontabilitet menaxher biznes

Kompanitë e sigurimit në Shqipëri ja sa miliona euro fituan gjatë 2023

ksamil sarande

Jugu i Shqipërisë shtrenjtohet si kurrë më parë, akomodimi shkon deri në 600 euro në natë

velipoj

Humbi jetën një 61-vjeçar në plazhin e Velipojës

Fredi Beleri

Fredi Beleri del nga burgu për t’u betuar si eurodeputet në Strasburg. Flet për mediat greke

moti Vapa nxehti temperaturat

Temperaturat kapin ekstremin 42 gracë C, parashikimi i motit për këtë javë

Agim shahini

Shahini: Ja pse sivjet turistët nga Kosova s’po e zgjedhin Shqipërinë

trump sulm

Rama dhe Kurti reagojnë për tentim atentatin “e tmerrshëm” ndaj Trumpit

durres plazh deti

Kurtishaj: Durrësi është boshatisur nga pushuesit e Kosovës për këtë arsye, ja çka pritet të ndodhë

INFO

NA NDIQ