Nuk pritej nga ky person / Urimi në “Instagram” që do habisë Luizin dhe Kiarën

Picture of INA
INA

02/05/2024

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë. Moderatorja e njohur ka sjellë në jetë sot vajzën, të cilën ajo dhe këngëtari i dashur për publikun e kanë pagëzuar me emrin e veçantë, Luna Mari Ejlli.

Lajmin e bukur çifti e ka ndarë menjëherë me ndjekësit në rrjetet sociale. E në foton ku shfaqen duart e tyre teksa mbajnë dorën e vogëlushes së tyre, kanë nisur menjëherë urimet, mes tyre edhe emra të njohur.

Por ai që i ka habitur më shumë të gjithë dhe Luizi e Kiara nuk e prisnin një gjë të tillë, është Bled Mane. Ky i fundit nuk ka bërë koment te postimi i çiftit, por ka bërë një status të veçantë në profilin e tij në “Instagram”.

Gazetari i njohur ka postuar foton e çiftit dhe krahas saj ka shkruar:

“Urimet më të mira për Kiarën dhe Luizin. Vajza më e re në qytet ka emrin Luna Mari Ejlli! 👶🌸”.

TË FUNDIT
3 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
5 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
22 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
1 ditë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

ME TE LEXUARA

3 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
22 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
5 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

LEXO MË SHUMË

getinjo

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

INFO

NA NDIQ