Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

Picture of INA
INA

19/04/2024

E ftuar në studion e “Wake Up”, ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Rike Roçi, foli më shumë për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por edhe nëse është në një lidhje.

 

Si të duken ditët e para pas daljes nga shtëpia?

“Është pak e vështirë të ambientohem me botën jashtë. Vetëm kam bërë intervista televizive në emisione dhe jam mbyllur në hotel, e izoluar. Nuk di si ta shpjegoj, më duhen edhe pak ditë që të përshtatem. Por ishte një eksperiencë e bukur, një eksperiment i bukur. Ka qenë një lojë shumë e vrazhdë këtë, shumë pak pozitivitet. Ka nisur me debate që natën e parë, orët e para. Mezi të qesh buza në atë shtëpi. Kam pasur ftesë për të hyrë edhe tek Big Brother VIP 1 dhe 2, por nuk kam pasur mundsi të vija. Nuk jam penduar që hyra, por personazhet ishin pak të vrazhdë”, u shpreh Rikja.

Çfarë mund të thuash për lidhjen tënde që kishe lënë jashtë para se të hyje në BBV?

“Ashtu si filloi, ashtu mbaroi sapo dola. As nuk e kam takuar, me një telefonatë e mbyllëm. Dua të rri vetëm, jam pak e çuditshme. Jam mirë kështu. Nuk ka qenë as i dashuri, ka qenë një njohje, një pëlqim. Nuk kam asnjë ndjenjë, nuk i kam ato fluturat”, u përgjigj ajo.

Ke ndonjë projekt të ri me të cilin po merresh?

“Para se të futesha kam xhiruar një film këtu në Tiranë. Nuk e di se kur do të dalë. Titullohet “Fall” dhe shpresoj që ta pëlqejë publiku. Është filmi i parë për mua”, tregon Rikja.

TË FUNDIT
3 orë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
6 orë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
6 orë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
7 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
7 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

ME TE LEXUARA

1 ditë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
3 orë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
1 ditë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
23 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
23 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
22 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

franci

“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë

luizi kiara

Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

sara bardhi

Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

adriana matoshi

Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

argjira-graciano_sd

Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

INFO

NA NDIQ