Romeo i shkruan letër Heidit, Egla: Burrat qajnë, mos ki frikë!

Picture of INA
INA

13/04/2024

Vëllai i Madh i vendosi banorët e shtëpisë së ‘BBV3’ përpara një ‘sfide’.

Të gjithë banorët, duhet të gjenin një person tjetër të cilit do ti dërgonin një letër zemre dhe ti shprehnin dashurinë ose dashamirësinë që kanë për të.Teksa Romeo ka shkruajtur një letër për partneren e tij Heidin, Egla e ka pyetur teksa kanë qëndruar të dy në oborr.

Pjesë nga biseda:

Egla: Ti i shkruajte Heidit besoj apo jo? Edhe qave?

Romeo: Po.

Egla: Mendon se Heidi do të qajë kur ta lexojë?

Romeo: Jo.

Egla: Kishe nevojë të qaje?

Romeo: Kisha kohë në fakt.

Egla: Burrat qajnë! Mos ki frikë të qash.

TË FUNDIT
1 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
5 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
12 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
12 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
19 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

19 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
12 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
1 ditë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
12 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
1 ditë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
5 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
1 ditë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
1 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
1 ditë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ