Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

Picture of INA
INA

18/04/2024

Në media po bëhet me dije se është konfirmuar fakti se Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël.

Sara dhe Bardhi pritet të bëhen prindër për herë të parë, kjo sipas burimeve të “ZoneVip”.

Ky është një lajm i papritur për publikun, pasi kujtojmë se Sara Gjordeni ka qenë në qendër të kritikave që nisja edicionit.

Ndonëse Sara është shprehur shumë shpesh brenda shtëpisë se ka shumë dëshirë të krijoj familje, madje ata kanë zgjedhur edhe numrin e fëmijëve që do bëjnë.

Kujtojmë se brenda shtëpisë së “Big Brother”, Sara “tronditi” partnerin e saj pasi i ka treguar këngëtarit se ka humbur një fëmijë.

TË FUNDIT
3 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
3 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
3 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
3 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
8 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

15 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
13 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
8 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
3 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
3 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
3 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
18 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
3 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
18 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ