Tuna dhe Patrisi bashkohen për ditëlindjen e djemve

Picture of INA
INA

04/05/2024

Altuna Sejdiu-Tuna dhe ish bashkëshorti i saj janë bashkuar për ditëlindjen e djemve.

Dy torta në tavolinë, dy fëmijë që gëzojnë dhe dy prindërit krahë të tyre.Ndonëse të ndarë prej kohësh, Tuna dhe Patrisi bëhen bashkë në raste të veçanta për fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Shembull pozitiv i prindëritimit të mirë.

TË FUNDIT
3 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
5 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
22 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
1 ditë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

ME TE LEXUARA

23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
22 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
5 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
3 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

LEXO MË SHUMË

getinjo

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

INFO

NA NDIQ