33 vjeçarja ndërron jetë në Klinikën Infektive

Një 33 vjeçare nga Manastiri ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Klinikën Infektivin në Manastir.

Siç informojnë nga Spitali Klinik Manastir, vajza është pranuar mbrëmë si e dyshuar për COVID-19.

Për shkak të vdekjes së shpejtë dhe të papritur, në trupin e të ndjerit është kërkuar autopsi për të përcaktuar shkakun e vdekjes.(INA)