Arrestohet 22 vjeçari nga Tetova, i konfiskohet një thikë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

8 Shkurt, 2023

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria 22 vjeçarin L.A. nga Tetova, i cili sillej në mënyrë agresive ndaj zyrtarëve policorë, ndërsa gjatë kontrollit i është gjetur edhe një thikë.

“Dje (07-shkurt) rreth orës 20:00 në hyrje të Kamenjanit të Tetovës, zyrtarët policorë të SPB- Tetovë kanë ndaluar 22-vjeçarin L.A. nga Tetova, i cili është sjellë në mënyrë agresive gjatë ndërmarrjes së veprimeve zyrtare dhe të njëjtit gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar një thikë. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj L.A. do të përgatitet një parashtrim përkatës”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

varga eurotalks

Politika e Vuçiçit njësoj si e Millosheviçit, Varga për Eurotalks (VIDEO)

elmi

Aziri: Ja çfarë e pengoi bashkimin e Alternativës, Besës dhe ASH-së? (VIDEO)

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Mickoski-vmro

Mickoski: Jam për një Qeveri të gjerë pro-maqedonase, tani jemi të nënshtruar nga BDI

Aggeler

Aggeler: Maqedoninë e Veriut e presin vendime të vështira, por ne jemi aty

Struga-780x439-1

Struga pret mërgimtarët për sezonin veror

kurti-1

Kurti zbulon një për një, emrat e sulmuesve të KFOR-it

droge

Aksion i përbashkët Maqedoni – Greqi, kapen 160 kg kokainë me vlerë 10 milionë euro

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

INFO

NA NDIQ