Kasami ka një mesazh për Artan Grubin

Picture of INA
INA

26/04/2024

Lideri i lëvizjes BESA Bilall Kasami sot ka drejtuar një mesazh lidhur me sic thotë ai provokimet e Artan Grubit.

“Në do i themi Artan Grubit, sa më shpesh të dal në opinion, sepse e din ai më së miri dhe shqiptarët se çfarë do të thotë dalja e tij në opinion dhe sa më shumë të na sulmoj. Ne jemi me shqiptarët dhe qëllimi jonë është të përmirësojmë jetën e shqiptarëve. Ndërsa qëllimi i Artan Grubit është hakmarrja ndaj shqiptarëve. Besoj se shqiptarët me 8 nuk do lejojnë këtë dhe me 8 maj do të shohim se cila do të jetë përgjigja e shqiptarëve për këto provokime të ulëta të tipit të Artan Grubit”, është shprehur Kasami. (INA)

TË FUNDIT
7 minuta
Mbi 100% rritje e denoncimit të diskriminimit! Orientimi seksual dhe përkatësia etnike mes paraqitjeve më të shpeshta
13 minuta
Krimi i organizuar/ Dy persona dyshohen për rryshfet – paraburgim për Gjykatësin e Supremes?!
22 minuta
Ulet numri i udhëtarëve në transportin rrugor në tremujorin e parë në Maqedoni
56 minuta
VMRO-DPMNE-ja pret që deri me 28 maj të formohet Kuvendi, qeveria deri në mes të qershorit
2 orë
60.090 denarë i duhen një familjeje katërantarëshe!

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Vëllavrasje”, Kasami: Deklarata e Ahmetit e rrezikshme! Ne nuk jemi të interesuar për asnjë konflikt
56 minuta
VMRO-DPMNE-ja pret që deri me 28 maj të formohet Kuvendi, qeveria deri në mes të qershorit
23 orë
A do të kemi ndryshime kushtetuese pas 6 muajve?
6 orë
Këshilli gjyqësor ia mori imunitetin gjykatësit suprem Georgiev dhe e miratoi paraburgimin të tij
1 ditë
Valixhja para komunës së Çairit, Zejdi: Nuk jam pjesë e atij skenari

LEXO MË SHUMË

qytetare-1280x899

Mbi 100% rritje e denoncimit të diskriminimit! Orientimi seksual dhe përkatësia etnike mes paraqitjeve më të shpeshta

Prokuroria

Krimi i organizuar/ Dy persona dyshohen për rryshfet – paraburgim për Gjykatësin e Supremes?!

treni stacioni hekurudhor shkup

Ulet numri i udhëtarëve në transportin rrugor në tremujorin e parë në Maqedoni

vmro

VMRO-DPMNE-ja pret që deri me 28 maj të formohet Kuvendi, qeveria deri në mes të qershorit

kredite denar

60.090 denarë i duhen një familjeje katërantarëshe!

ixhet memeti

Ixhet Memeti nuk ka imunitet

uji-vardar

Trupi i pajetë i një burri është nxjerrë nga Vardari në afërsi të Urës së Gurit, për momentin nuk dihet identiteti i tij

Polici-a-2-750x430

Shoferi 32 vjeç nga Kërçova humbi jetën në aksident trafiku

lojra

Do të largohen rekuizitat argëtuese në Karposh të Shkupit, konfirmon MPB

INFO

NA NDIQ