Betejë me ‘Top Channel’, Olsi Bylyku thirret përpara Gjykatës

Picture of INA
INA

26/04/2024

Top Channel e ka paditur aktorin për shkaktim dëmi.

Aktori ka qenë pjesë e formatit ‘BBV3’, rrugëtimi i të cilit mbaroi shumë shpejt. Pas daljes nga formati, ai ‘u fsheh’ për një kohë të gjatë dhe më pas bëri një dalje ‘boom’ duke ironizuar dhe thumbuar Ledion Liçon dhe ‘Top Channel’

Pas eliminimit të tij, ai nuk ka patur intervista lidhur me rrugëtimin e tij në ‘BBV’, duke refuzuar kështu të flasë për eksperiencën që ka kaluar në format.

“Ikëm tek ‘Top-i’ për më mirë, na nxorrën për dy javë. Domethënë na nxorri populli sepse s’ka lidhje ‘Top-i’ me atë pjesë, as produksioni po… “– ishin këto fjalët e thëna nga Olsi një ditë përpara publikimit të projektit muzikor.

Në këngën e publikuar titulluar ‘Pikë’, ndër të tjera Olsi thotë për ‘Top Channel’: ‘Mos bab, mos reago ashtu se të duhet Topi’

 

TË FUNDIT
4 orë
ilnisa
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të M...
10 orë
Romeo
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i vo...
12 orë
erjola doci
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
12 orë
juli egla
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u r...
14 orë
Sara gjordeni bbvip
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

2 ditë
fero
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
14 orë
Sara gjordeni bbvip
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
2 ditë
ilnisa meritoni
VIDEO/ “Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i M...
12 orë
juli egla
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u r...
2 ditë
alberie hadergjonaj
Albërije Hadergjonajt i ndodh e papritura në avion (FOTO)
12 orë
erjola doci
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
2 ditë
besi xhensila
“Do mbash mëkatin, a do bësh viktimën”, Xhensila i përgjigjet Besit...

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ