“Jeni tre qelbësira në Big Brother”/ Shpërthen keq Jul Deda, me gotën me verë në dorë ai “kryqëzon” banorët: Heidi, Romeo dhe Egla…

Picture of INA
INA

05/05/2024

Gjatë darkës, me gotën në dorë, ai ngriti një dolli për Heidin, Eglën dhe Romeon dhe i quajti “aleanca e qelbësirave”.

Kujtojmë se shumica e banorëve në shtëpi, e akuzonin Julin se kishte krijuar një aleancë të fshehtë me Eglën, por mbrëmë aktori e vërtetoi se nuk kishte asnjë aleancë me të, por Romeo dhe Heidi po.Juli: Romeo, Egla, Baci gëzuar! Këtë dolli e ngre për aleancën e qelbësirave që e nxori kokën sot, mes Romeos, Eglës dhe Bacit. Kjo është aleanca e qelbësirave dhe këta kanë qenë që në fillim miqtë e mi dhe sot i falënderoj të tre. Të tre jeni qelbësira.Romeo: I ka ikur truri o vëlla, je çmendur.

Juli: Ju i keni treguar publikut që jeni tre qelbësira në Big Brother. E keni bërë këtë lojë që nga fillimi deri në fund dhe keni treguar që Jul Deda është njeriu më i drejtë në Big Brother dhe kaq e thjeshtë historia.

Romeo: O zonjë e çmendur.

TË FUNDIT
3 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
10 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
10 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
15 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
15 orë
“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

ME TE LEXUARA

15 orë
Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike
15 orë
“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?
15 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
10 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
10 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”

LEXO MË SHUMË

luiz-dea

Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin

FB_IMG_1716033612216

“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”

FB_IMG_1715869758166

Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)

Meriton Mjekiqi

“O bionde…”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak

meriton romeo

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

arbana

Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike

Amos Zaharia

Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë

efi dhedhes

Efi Dhedhes del haptazi: Ja kush e meriton të jetë fituesi i “BBV3”

sara bardhi

Ky është vendimi që kanë marrë Sara dhe Bardhi

INFO

NA NDIQ