“Big Brother”/ Kush e dërgoi parashutën për çiftin? Juli, Romeo dhe Heidi hedhin dyshime me deklaratat

Picture of INA
INA

25/04/2024

Ditën e djeshme, një parashutë që ka fluturuar për disa minuta në shtëpinë e “Big Brother Vip”, ka trazuar ujërat. Mesazhi ishte për Heidin, të cilës i kërkohej të ketë kujdes nga Romeo, pasi ai është falso.

Kjo e ka mërzitur së tepërmi aktorin, ndërsa banorët e tjerët e kanë akuzuar duke thënë se mesazhi vjen pikërisht pas gjestit të tij një natë më parë, duke lënë vetëm në suitë Heidin.

Pasditen e djeshme, teksa qëndronin në suitë bashkë me Rozën, Romeo dhe Heidi, kanë diskutuar për personat që mund të qëndrojnë pas atij mesazhi.Heidi shprehet se në momentin që ka ardhur parashuta, ajo ka qenë brenda, ndërsa Vëllai i Madh i ka kërkuar të shkojë në dhomën e surprizave, e cila ndodhet në ambientet e jashtme të shtëpisë ku edhe ka parë parashutën.

Fansat kanë ngritur dyshime se Vëllai i Madh, ka pasur dijeni se për banoren ishte nisur një mesazh nga qielli. Të njëjtën tezë ka ngritur edhe Jul Deda në bisedë me Eglën në oborr.

Ai u shpreh se ka dyshime se parashuta mund të jetë dërguar nga produksioni, pasi çifti mund të ketë ndonjë mision të fshehtë për të vënë në lojë banorët e tjerë të shtëpisë.

Nga ana tjetër, Meritoni ka pretenduar se parashuta me mesazh kundër Romeos, mund të jetë paguar nga fansat e banorëve të tjerë në shtëpi, në mënyrë që ai të demoralizohet, duke qenë se finalja e madhe ndodhet vetëm një muaj larg.

TË FUNDIT
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
24 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
24 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
22 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
21 orë
Pesë finalistët e BBVA3
21 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
21 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ