Dimitrievski: Për një natë bëhen pronarë dhe blejnë Mazda

Picture of INA
INA

20/04/2024

Kandidati për president i Lëvizjes ZNAM, nga Velesi, kërkoi mbështetjen e qytetarëve, ku e përkarhi gjeneralin Pavle Arsovski, bartës i listës në NJZ3.
“Dua të kërkoj diçka nga ju, të mos më lini vetëm, kjo betejë nuk është për Maksimin, aq më pak për Pavlen, ose cilindo kandidat të ZNAM, kjo është betejë e juaja, e qytetarëve, për shkak se Maqedonia pas 33 vjetëve më në fund meriton që të hapërojë. Jetojmë në shoqëri të pa avancuar, ku vetë edhe ju qytetarët e Velesit dhe të tjerët më së miri e shihni se si lëvizin punët më së miri, se si për një natë bëhen pronarë dhe blejnë Mazda”, u shpreh Maksim Dimitrievski, kandidat për president.

TË FUNDIT
4 orë
Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21
5 orë
Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet
6 orë
Kurti me kandidatët e PVD-së nga Lugina e Preshevës në Prishtinë: Të dielën votoni për ndryshimin!
6 orë
Mediat serbe propagandë shtrembëruese për pikat turistike shqiptare, duke i quajtur si serbe (FOTO)
7 orë
Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

ME TE LEXUARA

12 orë
Mickoski i përgjigjet Ahmetit: Mos bëjë si fëmijë i lazdruar
19 orë
Kurti merr pjesë në tubimin mbështetës për zgjedhjet në Preshevë
6 orë
Mediat serbe propagandë shtrembëruese për pikat turistike shqiptare, duke i quajtur si serbe (FOTO)
16 orë
Fronti Europian në opozitë? Shaqiri: 130 mijë votues do ta mbrojnë të drejtën e tyre në çdo mënyrë, në çdo formë! Presim dorëzimin e mandatit
12 orë
Uji në Kumanovë prej sot mund të pihet
19 orë
Kacarkas i mbaron mandati, pasardhësi i saj do të bëhet i ditur në fund të kësaj jave
6 orë
Kurti me kandidatët e PVD-së nga Lugina e Preshevës në Prishtinë: Të dielën votoni për ndryshimin!

LEXO MË SHUMË

IMG_2557

Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

IMG_2555

Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

albin kurti prishtine

Kurti me kandidatët e PVD-së nga Lugina e Preshevës në Prishtinë: Të dielën votoni për ndryshimin!

shkodra

Mediat serbe propagandë shtrembëruese për pikat turistike shqiptare, duke i quajtur si serbe (FOTO)

dejvid daviv gir geer

Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

IMG_2550

Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore

qeveria-750x430

Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

vmro

VMRO-DPMNE: Kacarska ka lënë një faqe të zezë në historinë e Gjykatën Kushtetuese

INFO

NA NDIQ