“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

Picture of INA
INA

18/04/2024

Liami është shndërruar në një personazh mjaft të komentuar kohët e fundit. Deklaratat e tij, sipas ta cilave pretendonte se Heidi kishte flirtuar me të, kanë krijuar një zhurmë të madhe në rrjetet sociale.Debatet mes Liamit dhe Heidi kanë qenë të shpeshta javën e kaluar, ku kjo e fundit e ka etiketuar si manjak për shkak të situatës së ndodhur mes tyre.Ndërkohë se fundmi rrjetet sociale po “ziejnë” për shkak të një video që është bërë menjëherë virale, në të cilën shihet Liami teksa bisedon me Gracianon, duke bërë një deklaratë shokuese.

”Të isha jashtë, do e kisha kapur prej flokësh, për Zotin”, dëgjohet të theksojë Liami në një bisedë me Gracianon, ku sipas ndjekësve i referohet situatës me Heidin.

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë komentuar menjëherë në lidhje me këtë deklaratë të Liamit, duke kritikuar banorin për qëndrimin e tij pro dhunës.

TË FUNDIT
8 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
10 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
10 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
10 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
11 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

10 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
1 ditë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
10 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
1 ditë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
8 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
1 ditë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ