“Bëj kujdes, duan që të nxjerrin…”/ Meriton Mjekiqin këshillon Romeon: Mos i beso askujt

Picture of INA
INA

30/04/2024

Moderatori Meriton Mjekiqi e ka këshilluar mikun e tij Romeo Veshaj se disa nga konkurrentët e “BBV” dëshirojnë ta nxjerri aktorin nga loja dhe situatat që ai ka krijuar deri tani.

Duke mos treguar emra, banori i tha Romeos që në këtë pikë të lojës nuk duhet ti besojë askujt, ndërsa ky i fundit u shpreh se ka Heidin në krahë, duke treguar se nuk i intereson më asgjë.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Ki kujdes, pak ka rëndësi nga kush, duke u nisur nga vetja ki kujdes se dëshirojnë të të nxjerrin nga loja. Kur them nga loja i bjen nga situate të cilat i ke krijuar ti nga dita 1 deri tani, duke e nisur nga çdo gjë

Romeo: Aleanca

Meritoni: Je më inteligjent se kaq. Jan një pikë e lojës se dëshirojnë të të nxjerrin ty nga loja. Mos i beso askujt, më dëgjo mua ti

Romeo: Unë kam atë vajzën në krahë dhe kaq o burrë (për Heidin)

TË FUNDIT
13 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
15 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
16 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
20 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

ME TE LEXUARA

16 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
15 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
13 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
20 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

LEXO MË SHUMË

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

INFO

NA NDIQ