Egla Ceno i kthehet Arbër Hajdarit: Je shumë i poshtër, duhet të zëvendësohesh!

Picture of INA
INA

20/04/2024

Gjatë darkës të shtruar për banorët,moderatorin dhe opinionistët e Big Brother VIP, brenda shtëpisë Egla Ceno dhe Arbër Hajdari bënë një bisedë.

Ajo i tha se e ka gjetur mendimin e saj të reflektuar në gojën e Arbërit.

Por ky i fundit i tha që vetëm këtë vit nuk e ka gjetur.

Ndërkohë që Egla i tha se është shumë i poshtër dhe duhet të zëvendësohet në BBV.

TË FUNDIT
2 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
4 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
4 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
5 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
7 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
23 orë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
15 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
7 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
5 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

LEXO MË SHUMË

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

Screenshot_2024-05-26-10-51-08-911_com.facebook.katana-edit

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon

Screenshot_2024-05-26-10-47-07-075_com.facebook.katana-edit

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

fero

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

INFO

NA NDIQ