Egla shpërthen në lot, Juli i qëndron pranë: Mos i trego…

Picture of INA
INA

25/04/2024

Dita e sotme nisi jo mirë për Egla Cenon. Banorja e ‘Big Brother VIP Albania’, përmendi nënën e saj, teksa qëndronte jashtë me Julin. Ajo tha se nënën e ka mirë, duke u bazuar mbi mesazhin që mori tek ‘Big Love’, mirëpo duket se kjo largësi bëri që të shpërthente në lot.

“Nuk e di kam hallin vetëm të mamit, po ajo shkroi se jam mirë. Jam kaq e mbushur, lojë leshi”- tha Egla e cila më pas nuk i mban dot lotët.

Juli, i cili ishte aty, e këshilloi që të mos i tregonte dobësitë e saj, duke iu referuar banorëve të shtëpisë.

“E rëndë ë? Pse nuk shkon të shtrihesh te krevati? Dëgjo po e tregove këtë e dhjeve këtë muhabet, mos e trego këtë anë. Mos i trego këto anë të dobëta. Shko shtrihu, futja gjumit

TË FUNDIT
2 orë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
5 orë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
5 orë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
7 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
7 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

ME TE LEXUARA

22 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
21 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
16 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
2 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
7 orë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
2 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
7 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
2 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

franci

“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë

luizi kiara

Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

sara bardhi

Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

adriana matoshi

Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

argjira-graciano_sd

Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

INFO

NA NDIQ