Gjendet e vdekur inspektorja e policisë në Ohër (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13 Janar, 2022

Sot në orët e pasdites në një banesë në rrugën “Sirma Vojvoda” në Ohër është gjetur trupi i pajetë i inspektores së punësuar në SPB Ohër Marija Miloshevska, raporton portali Ohrid sky.

Siç mëson redaksia e këtij portali, e  ndjera disa ditë nuk ka dal nga banesa e saj dhe nuk i është përgjigjur thirrjeve telefonike

Po ashtu mësohet se në trupin e tani të ndjerës ka pasur gjurmë dhune.

Në vendngjarje kanë dalur inspektorë, prokurori publik, pjesëtarë të Policisë Kriminale, por ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për vdekje natyrale, dhunë fatale apo vetëvrasje.

Priten informacione të konfirmuara zyrtare, përcjell Ohridsky.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1517

Promovohet në Shkup Instituti për Demokraci dhe Analiza Ekonomike – IDEA

matura-shteterore-provimi

Sot provimi i parë i maturës shtetërore

mickoski-kovacevski

Kovaçevski: Do ta ftojë në takim Micksokin, do të propozojë që të flitet vetëm për dy tema

BDI

BDI: Korridoret do të ndërtohen

IMG_1513

Situata sot në Veriun e Kosovës, NATO del me një qëndrim

IMG_1514

La Liga, sa para merr çdo ekip në përfundim të sezonit?

salahh

Salah a do të largohet këtë verë nga Liverpooli?

ylber kushtrim

Ish aktivisti studentor Ylber Jahiu: Zgjedhja e Kushtrim Ahmetit në krye të UT-së shpresë për të ardhmen e këtij Universiteti

adnan rrustemi vv

Deputeti i Vetëvendosjes: Shqiptari Edi Rama po sillet si i huaj ndaj Kosovës

INFO

NA NDIQ