Grubi shfaqet me valixhe para komunës së Çairit: Le të japin dorëheqje, le të shkojnë në shtëpi

Picture of ina-online
ina-online

25/04/2024

Artan Grubi nga BDI sot u paraqit në konferencë për shtyp para komunës së Çairit me valixhe, përcjell TV21.

Grubi tha se valixhja është për opozitën shqiptare, nga e cila kërkoi që të deponojnë dorëheqjet.

“Tani merre valixhen edhe ec te shtëpia. Valixhja është kështu e vogël, se kaq janë të vogla punët e tyre, por siç tha edhe Skender Rexhepi-Zejdi, le ta mbajnë fjalën njëherë në jetën e tyre dhe le të dorëhiqen ashtu siç thanë, le të bëhen burra, le ta mbajnë fjalën, le ta marrin këtë valixhe, po ua lëmë bakshish dhe le të shkojnë në shtëpi”, tha mes tjerash Grubi./tv21.tv

TË FUNDIT
35 minuta
“Dallëndyshja e kujtesës", rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës
2 orë
Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet
2 orë
VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6
2 orë
Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore
3 orë
Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin

ME TE LEXUARA

1 ditë
Një i burgosur nga burgu në Idrizovë mbrëm ka ndërruar jetë në kompleksin e klinikave “Nëna Terezë,
1 ditë
Do të largohen rekuizitat argëtuese në Karposh të Shkupit, konfirmon MPB
10 orë
VLEN me 5 ministri dhe 2 zëvendëskryeministra
1 ditë
Për 2€ më lirë shporta e konsumit në muajin maj
7 orë
Mickoski: Ahmetit, që më nënvlerësonte, do t’i japë leksione politike
1 ditë
Pacienti nga Kosova erdhi në Shkup për ta operuar këmbën e majtë, por ia operuan të djathtën (VIDEO)
1 ditë
Shoferi 32 vjeç nga Kërçova humbi jetën në aksident trafiku
10 orë
OEMVP mbështet kandidaturën e Muharrem Salihut për Parlamentin Evropian

LEXO MË SHUMË

emin azemi

“Dallëndyshja e kujtesës”, rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

adnan azizi

Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

VLEN FRONTI

VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6

fronti evropian

Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore

ixhet memeti

Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin

burgu-idrizove

Zjarr në burgun e Idrizovës, katër gardian përfundojnë në toksikologji

0-ballina-2-1

Në UT u mbajt Simpoziumi V Shkencor “Gjurmë në kohë”

pyje

Korrupsioni “pret” pyjet në Maqedoninë e Veriut

hristijan mickoski

Mickoski: Ahmetit, që më nënvlerësonte, do t’i japë leksione politike

INFO

NA NDIQ