“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

Picture of INA
INA

18/04/2024

Spektaklin e djeshëm, Jetmiri ishte banori i radhës që shprehur pakënaqësi nga produksioni i BBV, ku u shpreh se ka një mospërputhje të asaj se çfarë shfaqet dhe çfarë flitet,…

Spektaklin e djeshëm, Jetmiri ishte banori i radhës që shprehur pakënaqësi nga produksioni i BBV, ku u shpreh se ka një mospërputhje të asaj se çfarë shfaqet dhe çfarë flitet, duke vënë në dyshim edhe transparencën e formatit.

Si përgjigje nga Ledioni ai mori pretendimin se nuk është lojtar i guximshëm dhe po gjen justfikime pasi e di se nuk mund ta fitojë lojën. Mirëpo sot duket se Jetmiri ka vazhduar “sulmin” ndaj produksionit përmes një mesazhi të shkruajtur në bluzë, të cilën e zbuloi Egla në një bisedë me Heidin në ambientin e grimit. Sipas kësaj të fundit, të gjithën po e bën për vëmendje.

Egla: Jetmiri ka shkruajtur një mesazh në bluzë: Montazh baraz me diskriminim. Po merret me produksionin. Dhe shpresoj që produksioni mos t’i japë më vëmendje

Heidi: Kur e ka shkruajtur sot? Na lodhi

Egla: Si muze është bërë, kemi një muze në shtëpi. Jo nuk më lodh fare. Ishalla po del në “live” të marrë ndonjë lek se ai është qëllimi, ka hequr edhe brekët për “live-t” jo më mesazhet që shkruan nëpër bluza.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8806591f-084d-4ffd-a4e7-b692dc4e196d

TË FUNDIT
2 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
6 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
12 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
12 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
20 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

1 ditë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?
1 ditë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3
1 ditë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj
1 ditë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm
1 ditë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
22 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
20 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
12 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
2 ditë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ