Kejsi u largua nga Bigbrother, Sabjani e thumbon keq produksionin

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

16/04/2023

Publiku ka vendosur që Kejsi të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Por, këtë nuk e beson babai i saj, këngëtari i njohur Sabjani.

Ai ka thënë se nuk beson që vajzën e saj t’a ketë larguar publiku.

TË FUNDIT
9 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
9 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
9 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

9 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
9 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
9 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ