Moment i sikletshëm për Eglën – Graciano Tagani i hipën sipër dhe e përqafon

Picture of INA
INA

07/05/2024

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në finalen e Big Brother VIP Albania 3.

Derisa po afrohet fundi, banorët po vazhdojnë me debate të ashpra me njëri-tjetrin.

Një i tillë ka ndodhur së fundmi në mes të Julian Dedës dhe aktores Egla Ceno.

Ata kanë eskaluar duke përdorur edhe fjalë banale, gjë e cila u komentua tejet shumë në rrjete sociale.

Përplasja e aktorëve po vijon, derisa Juli e thumbon vazhdimisht Cenon.

Në një moment, Eglës iu afrua balerini Graciano Tagani, i cili i qëndroi sipër dhe e përqafoi.

Banorët më pas filluan ta ngacmonin Eglën duke i thënë se ‘i erdhi buzëqeshja’.

Theksojmë që Romeo Veshaj është përzgjedhur finalisti i parë i këtij edicioni.

TË FUNDIT
8 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
10 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
10 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
10 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
12 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

12 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj
10 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
2 ditë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
10 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
1 ditë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
10 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ