Kryeministri Kovaçevski ka harxhuar 366 € për 24 orë për postime në facebook

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/04/2023

Bogdan Ilievski, një udhëheqës televiziv ka postuar në rrjetet sociale një postim, duke theksuar se kryeministri Dimitar Kovaçevski po harxhon para të majme për të promovuar punën e tij në rrjetet sociale.

“Influencuesi juaj i preferuar ka shpenzuar 22.435 denarë në 24 orë (më 16 prill) për reklamim në Facebook, për t’ju bindur se është shumë i fortë, i gatshëm, i zgjuar, punëtor dhe i suksesshëm. 366 euro për një ditë. Paratë me të cilat disa njerëz shpenzojnë një muaj të tërë, e ai i shpenzon në një ditë për reklamim në Facebook. Të të them se është aq i mirë sa të gjithë e shohin dhe e dinë. 2452 euro për një javë, 9855 euro për një muaj, 23162 euro për tre muaj”, ka shkruar ndër të tjera Ilievski, duke shtuar se të dhënat janë nga meta/facebook.(INA)

TË FUNDIT
12 orë
Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh
12 orë
Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia
13 orë
Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën
14 orë
Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)
15 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Falimentoi prodhuesi gjerman i makinave elektrike Next.e.Go Mobile, investimi i planifikuar edhe në Maqedoni
14 orë
Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)
1 ditë
Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit
13 orë
Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën
1 ditë
De Biasi bën prognozën e ndeshjes Itali-Shqipëri, lartëson tre nga kuqezinjtë tanë
12 orë
Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia
1 ditë
Orhan Murtezani ministër për Integrime?
1 ditë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin
12 orë
Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh

LEXO MË SHUMË

bajrami

Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh

bajrami gol

Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia

bajrami

Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën

Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)

alternativa

Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)

shqiperi itali

Ja kush do ta fitojë ndeshjen Itali-Shqipëri sipas sondazhit të UEFA-s

shqiptarja fustan

“Si shqiponjë në stadium”, fustani i vajzës nga Prishtina rrëmben vëmendjen në Dortmund

edi rama

“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani

kombetarja shqiptare shqiperia

Nga Broja e Asllani te Ramadani e Abrashi – vlera e futbollistëve të Shqipërisë

INFO

NA NDIQ