Limani: Derisa qytetarët prisnin bashkimin e faktorit opozitar, ASH ndryshoi kahjen (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/02/2023

Fatmir Limani nga Lëvizja Besa në emisionin Klan Debat u shpreh i zhgënjyer me afrimin e Aleancës për Shqiptarët me BDI-në dhe qeverinë e vendit. Sipas tij, kjo po ndodh në moment më të papërshtatshëm, kur shumica e popullatës ka pritur bashkimin e faktorit opozitar shqiptar, që sipas tij, do të sillte ndryshimin e shumëpritur.

Ai ftoi ASH-në dhe Taravarin që të mos bëhen pjesë e të keqes, të cilën e kanë detektuar së bashku./KlanMacedonia

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kovacevski -agron

Kovaçevski: Në njësinë zgjedhore 6 të gjithë kanë kandidatë nga e kaluara, vetë LSDM ka kandidat për të ardhmen me Agron Demirin

stojance-angellov-701x430

“Ahmeti brohoriti UÇK në qendër të Shkupit”, Angellov: Përdorni frenat e dorës, pas Mickoskit janë “branitellat” që ju fituan në vitin 2001

Ali Ahmeti fronti

Fronti Evropian i përgjigjet Mickoskit

vucic

A do të shpallet Serbia shtet gjenocidal? “Misioni” i Vuçiç në OKB

fatos-rushiti

Një manipulim i ligë i radhës me kategoritë e luftës së UÇK-së

bota-rrezik globi toka

Shënohet Dita e planetit Tokë

ZEQIRIJA-IBRAHIMI-696x462-696x430-1

Ibrahimi: Pavarësisht se kush me kë e bën qeverinë, me rëndësi është ta pensionojmë BDI-në

veri

DW/ Kosova: Përgjegjës Beogradi për dështimin e votimeve në veri

mickoski ali ahmeti

Mickoski i’a kthen porosinë Ahmetit

INFO

NA NDIQ