Luizi: Çdo gjë është lojë përveç teje, kështu që të lutem më lër të luaj

Iliria News Agency
Iliria News Agency

12 Prill, 2023

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli duke se i janë rikthyer debateve brenda shtëpisë së “Big Brother Vip.”

Shkak i debatit të fundit mes çiftit, është bër modelja Jori Delli, pasi kjo e fundit po bënte dush njëhkohësisht me Luizin.

Këngëtari nuk i kurseu batutat ndaj saj dhe duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Kiarës, e cila fillimisht kaloi në ambientet e tualetit duke i folur me ironi Luizit.

Më pas biseda vijoi në dhomën e gjumit, ku Luizi pretendoi se kjo ishte një lojë e tij, ndërsa Kiara e paraljmëroi që “të mos tejkalojë limitet”.

Kiara: U shkrive more!

Luizi: Po lahem moj!

Kiara: Të erdhi humori?

Kiara: Po luaj more Luiz, por ti e di që çdo gjë e ka një limit. Luaj patjetër, por ti e di shumë mirë kur unë ndjehem keq, nuk ka të bëjë me lojën. Ku ishte loja këtu.

Luizi: Çdo gjë është lojë përveç teje, kështu që të lutem më lër të luaj.

Kiara: Nuk po të thotë njeri mos luaj, madje unë po rri po duroj këtu dhe nuk po të them asnjë lloj gjëje. Por ti e di shumë mirë që ca gjëra kanë ca limite që në syrin tim nuk mund të tejkalohen. Për aq kohë sa unë kam rëndësi për ty, besoj që edhe ajo gjë duhet të ketë rëndësi.

Kiara: Kam kaq ditë që po tërhiqem

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

INFO

NA NDIQ