“Nesër sytë nga qielli”/ Donaldi bën njoftimin e rëndësishëm për Romeon

Picture of INA
INA

25/04/2024

Ndonëse surpriza nga “Vëllai i Madh” për çiftin, Heidi dhe Romeo ishte që ata të kalonin çaste intime me njëri-tjetrin dhe të njiheshin më mirë. “Suita” në fakt ka sjellë debate mes tyre. Kjo për shkak se Romeo në përfundim të spektaklit të së martës, ju bashkua banorëve të tjerë në oborr dhe po debatonte me Julin. (lexo këtu)

 

Kjp gjë e mërziti Heidin e cila po priste e vetme në vaskë, ndërsa banorët e tjerë vinin në pikëpyetje veprimet e të dyve. Gjithë dita e djeshme mes çiftit ka kaluar me debate e tensione, ndërsa situata u përleqësua kur në shtëpi mbërriti një dron me mesazh për Heidin që të “hapte sytë” për Romeon, gjë që e ka mërzitur këtë të fundit, madje deri në atë pikë sa dyshja po mendonte që të largohej nga shtëpia, vetëm për t’i vërtetuar të tjerëve dashurinë si edhe për të hedhur poshtë pikëpyetjet për raportin e tyre.

“Sytë nga qielli nesër Romeo”, ka shkruar Donaldi bashkangjitur një postimi në Instastory, të bërë mbrëmjen e kaluar, ku shihet Romeo teksa pi cigare.

TË FUNDIT
4 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
12 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
12 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
17 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
17 orë
“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

ME TE LEXUARA

17 orë
Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike
17 orë
“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?
17 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
12 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
12 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
4 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
18 orë
Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë

LEXO MË SHUMË

luiz-dea

Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin

FB_IMG_1716033612216

“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”

FB_IMG_1715869758166

Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)

Meriton Mjekiqi

“O bionde…”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak

meriton romeo

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

arbana

Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike

Amos Zaharia

Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë

efi dhedhes

Efi Dhedhes del haptazi: Ja kush e meriton të jetë fituesi i “BBV3”

sara bardhi

Ky është vendimi që kanë marrë Sara dhe Bardhi

INFO

NA NDIQ