Nuk pati mundësi ta paguaj rrymën, dënohet me burg invalidi i UÇK-së!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Mars, 2023

Hashim A. Idrizi luftetari i UÇK-së është baba i 3 fëmijëve ndërsa vetë ende vuan nga plagët e luftës gjithashtu dhe gruaja e tij është me probleme shëndetësore.

Hashimi A. Idrizi është dënuar nga gjykata dhe është i obliguar të paraqitet para organeve në vuajtje të dënimit si pasoj e mos pagesës së energjisë elektrike.
Prekazi numëron shumë milioner që nuk ja dinë skajin pasurisë por ka edhe të përvuajtur si Hashimi!

Numrin e Hashimit e ka bërë publik një nga shokët e tij dhe ka kërkuar ndihmë në emër të tij.

Hashim A. Idrizi, Tel – 044826353

https://www.facebook.com/100064514747255/posts/pfbid02ZaLo1Sm6r5D3D9Qibay9KV2kESSG6gfCnxYja7pjH4rvemhrcfKmJZQBxu9Z3rCvl/?app=fbl

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

hotel

Në Strugë dhe Ohër në gastronomi nevojiten rreth 2000 punëtorë, por nuk ka kush të punojë, rinia largohet

IMG_2043

Shea: Veriu çështje e brendshme e Kosovës, punoni me BE-në e SHBA-në dhe mos e humbni besimin

kurti vucic

Kurti thotë se dhunën në veri e shkaktuan grupet fashiste, pjesë e listës së pagave të Serbisë

kurti kfor

Komandanti i KFOR-it: Albin Kurti ka bërë veprime të njëanshme

cigare-750x430

Shqipëria, e fundit në rajon për kultivimin e duhanit

vucic

Mediat kroate: Vuçiq me video-adresim gati si Millosheviqi në vitin 2000

xhevdet

“Ahmeti para se të shkonte tek babai i Thaçit, le ta vizitonte Gruvskin që e amnistoi”

kurti-1

Kurti: Kryetari i komunës së Leposaviqit po qëndron stoikisht

Screenshot_2023-06-04-16-35-55-492-edit_com.android.chrome

Përkujtim për djalin tim të mirë, Luranin

INFO

NA NDIQ