Olsi Bylyku i bën ‘diss’ ‘Top Channel-it’ me këngën e re

Picture of INA
INA

23/04/2024

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, Olsi Bylyku ka njoftuar se ditën e sotme publikon projektin e tij muzikor më të ri, që siç duket është një ‘thumb’ ndaj ‘Top Channel’.

Rikujtojmë që Olsi ishte pjesë e ‘BBV3’ por rrugëtimi i tij ishte i shkurtër dhe doli brenda pak javësh.
Herë pas here është parë të ‘thumbojë’ produksionin ku sipas Olsit ishin ata arsyeja e eliminimit të tij nga formati dhe jo publiku.

Ja ç’thotë Olsi:

“Isha duke e menduar pak sot, se ndoshta juve ju vjen për të qeshur… Po si përfunduam kështu ne? Me të qeshur me të qeshur. “Klanifornia” u mbyll, na lanë pa punë, pa rrogë, pa gjë, mes 4 rrugëve, si përfunduam kështu ne? Ikëm tek ‘Top-i’ për më mirë, na nxorrën për dy javë. Domethënë na nxorri populli sepse s’ka lidhje ‘Top-i’ me atë pjesë, as produksioni po… Po hajt, shyqyr ju kam juve. Mërziten ndonjëherë ata të shtëpisë…”– shprehet Olsi.

https://www.instagram.com/reel/C6EedEaoG45/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

TË FUNDIT
3 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
20 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
21 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
22 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
22 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
21 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
20 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
3 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

LEXO MË SHUMË

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

INFO

NA NDIQ