Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

Picture of INA
INA

20/04/2024

Çifti i njohur Luizi dhe Kiara edhe pak javë do të bëhen prindër të një vajze.

Andaj Luizi është kujdesur që para se të lindë Kiara t’i bëjë një dhuratë mjaftë speciale, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari ka blerë një varse me diamante për bashkëshorten e tij.

Moderatorja ka publikuar një video teksa Luizi i vendos varsen në qafe ku nuk kanë munguar as puthjet dhe përqafimet mes çiftit.

TË FUNDIT
2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
8 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

8 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
18 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
18 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
16 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ