Publikohen çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

INA
INA

5 Qershor, 2023

Komisioni Rregullator për Energjetik publikoi sof çmimet e reja të derivateve të naftës.

Çmimet me pakicë të benzinës EUROSUPER BS-95 dhe vajit ekstra të lehtë (EL-1) ulen për 0,50 den/litër.

Çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-98 zvogëlohet për 1,00 den/litër, ndërsa çmimi i naftës EURODIZEL (D-E V) nuk do të ndryshojë.

EUROSUPER BS-95 do të shitet për 80,00 den/litër

EUROSUPER BS-98 do të shitet për 82,00 den/litër

EURODIZEL (D-E V) do të shitet për 69,00 den/litër

Vaj ekstra i lehtë (EL-1) do të shitet për 67,50 den/litër.

Çmimet e reja hyjnë në fuqi nga mesnata.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5660

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

IMG_5658

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

IMG_5646

Pas publikimit të pamjeve, reagon kryeministri Kurti – ka këtë mesazh!

shaip kamberi

Kamberi reagon pas sulmit ndaj një familje shqiptare në Medvegjë

medvegja

“Këndonin këngë nacionaliste”- Serbët sulmojnë me gurë e mjete të rënda shtëpinë e shqiptarit në Medvegjë (FOTO)

greqi policia

Tronditet Selaniku, goditet me thikë një 19-vjeçare shqiptare në një park të qytetit

Enver Bytyqi

Bytyçi: Takimi sekret në New York me Vuçiqin tri ditë para sulmit, Ja pse duan KFOR ta marr kontrollin në veri

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

IMG_5650

Sveçla: Kemi dëshmi se Serbia e organizoi sulmin në Banjskë – Kishte qëllim aneksimin e veriut të Kosovës

INFO

NA NDIQ