Shtëpia u përfshi nga flakët, flet Mihrije Braha: Ja i kujt ishte faji

INA
INA

26 Maj, 2023

Disa ditë më parë Mihrije Brahas dhe Naimit i është djegur kati i dytë i shtëpisë së tyre në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur më 10 maj, por lajmi është bërë publik vetëm së fundmi.

Brenda në shtëpi ndodhej djali dhe nusja e tij, ku fatmirësisht pësuar asnjë gjë. Në një lidhje direkte me emisionin “Shqipëria Live”, Mihrija ka treguar se si ka ndodhur ky incident.

Mihrija ka konfirmuar se shkak ka qenë një defekt elektrik, një zgjatues elektrik ka marrë flakë. Këngëtarja shtoi se ka qenë faji i saj, pasi ishte ajo që e ka vendosur zgjatuesen.

Artistja u shpreh se para se të niste xhirimet e emisionit ka pasur një krizë që nuk e kishte pasur kurrë më parë. Ndërsa lajmin e ka marrë vesh pas programit dhe janë nisur menjëherë për Prishtinë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lui-elgit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

antonela

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin me shpatë të madhe

luizi-efi

Kanë hatërmbetje apo janë miq? Me veprimin e fundit, Efi i vë vulën marrëdhënies me Luizin

elgit klea

I dhanë fund beqarisë! Zbuloni personin e veçantë që kurorëzoi Klean dhe Elgitin në ditën e tyre më të ëmbël

Bora-Zemani

Bora Zemani në dasmë, ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë

bledi mane shote baraliu

VIDEO/Bledi Mane tenton të puth aktoren kosovare, fiken dritat në emisionin live, çfarë ndodhi?

kristi-aliaj

Kristi: Dashuria mes Luizit dhe Kiarës po vënitet

KIARA dasma luizi

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

luiz ejlli

Luizi thyen edhe një rekord

INFO

NA NDIQ