Taravari: Policia financiare sot përsëri me ekipet e veta në Gostivar e

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15 Shkurt, 2022

Kryetari i komunës së Gostivarit, Gostivarit, Arben Taravari ka reaguar lidhur me kontrollet e policisë financiare në komunën që drejton.

“Policia finansiare, natën e kaluar kishte dëgjuar për krimet në komunën e Tetovës në katër vitet e kaluara dhe kishte vendosur që sot përsëri të dërgojë ekipet e veta në komunën e Gostivarit.

Vazhdojmë tê presim raportin e tyre sa here për 4 vjet i kanë kontrolluar komunat Tetovë, Kërçovë, Strugë, Çair, Gostivar, Strumicë dhe Shkup?!

#KrimiShtetëror”,ka shkruar Taravari. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arben-taravari-ali-ahmeti

Heqja e 20%, ASH dhe BDI në vija të kundërta

arben taravari ash

A ka pakënaqësi në ASH dhe “Grup të Zjarrit”, flet Taravari (VIDEO)

vosja osmani

Takimi Osmani-Scholz-Macron, sot në Moldavi

BLINKEN

Blinken nga Oslo kërkon shtensionim të menjëhershëm në veri

????????????????????????????????????

Antikorrupsioni: Përdorimi i flamurit evropian është korrupsion politik

otwarcie-txt-uslugami-w-hakera

Shërbimi rus i Sigurisë: Mijëra diplomatëve u janë hakuar telefonat

fatmir mexhiti

Ndërhyrje kirurgjike me ndihmën e robotit

Kushtetuta-MK-780x439-1-696x392-1

Kovaçevski do t’iа thotë VMRO-së planin për ndryshimin e Kushtetutës

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Qëllimi strategjik është të bëhemi anëtare e BE-së deri në vitin 2030, para nesh janë vendime politike që do të na hapin rrugën

INFO

NA NDIQ