Taravari: Policia financiare sot përsëri me ekipet e veta në Gostivar e

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/02/2022

Kryetari i komunës së Gostivarit, Gostivarit, Arben Taravari ka reaguar lidhur me kontrollet e policisë financiare në komunën që drejton.

“Policia finansiare, natën e kaluar kishte dëgjuar për krimet në komunën e Tetovës në katër vitet e kaluara dhe kishte vendosur që sot përsëri të dërgojë ekipet e veta në komunën e Gostivarit.

Vazhdojmë tê presim raportin e tyre sa here për 4 vjet i kanë kontrolluar komunat Tetovë, Kërçovë, Strugë, Çair, Gostivar, Strumicë dhe Shkup?!

#KrimiShtetëror”,ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT
5 minuta
BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare
1 orë
Sa para po harxhohen për dasma?!
2 orë
“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)
2 orë
Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë
5 orë
Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

ME TE LEXUARA

1 ditë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë
2 orë
“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)
10 orë
Orban krijoi pakënaqësi me takimin me Putin e Xi, A mund t’i hiqet Hungarisë Presidenca e Këshillit të BE-së?
1 ditë
Rama dhe Kurti reagojnë për tentim atentatin “e tmerrshëm” ndaj Trumpit
8 orë
Ish-snajperi ushtarak që mban rekordin botëror lëshoi ​​një teori shqetësuese: Sapo pashë foton, e dija
1 ditë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?! (FOTO)
1 orë
Sa para po harxhohen për dasma?!
10 orë
Fredi Beleri del nga burgu për t’u betuar si eurodeputet në Strasburg. Flet për mediat greke
1 ditë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë

LEXO MË SHUMË

ushtria shqiptare

BE ndan ndihmë 13 milionë euro për ushtrinë shqiptare

dasma

Sa para po harxhohen për dasma?!

arben taravari

“Taravari Konekt”, lansohet linja direkte (FOTO)

Komuna-e-Tetoves-5

Komuna e Tetovës shkurton orarin e parkingut zonal – Pas orës 21:00, qytetarët mund ta shfrytëzojnë parkingun pa pagesë

hakim musa besar durmishi

Hakim Suma sekretar shtetëror në Ministrinë e Ekonomisë dhe Punës

Fatmir Dehari

Koalicioni i BDI-së me turqit, boshnjakët dhe romët, Dehari: Strategji e qëlluar, si asnjëherë më parë u arrit fitore e madhe

Spitali_tetove-780x470-2

Spitali klinik i Tetovës me drejtor të ri (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Dy të tretat e nxënësve të ardhshëm të shkollave të mesme u regjistruan në shkollat ​​profesionale

dasma krisma

Dënim me burg prej 1 deri 5 vjet për të shtëna me armë zjarri

INFO

NA NDIQ